סביבה

למשרד ניסיון רב בניהול הליכים מורכבים בתחום המשפט הסביבתי, המשלב ידע משפטי מעמיק כמו גם היכרות עם אספקטיים טכניים ומדעיים. אזרחים שנאלצים להתמודד עם מטרדים ומפגעים סביבתיים (זיהום, ריח, רעש, וכו') ימצאו במשרדנו כתובת מקצועית ומנוסה לליווי והתמודדות מול המפגעים, החל מניסיונות הסדרה מחוץ לבית המשפט וכלה בהגשת תביעות וניהול ההליכים המשפטיים. כמו כן פועל המשרד לקידום האכיפה הסביבתית ברשויות המקומיות, הידע והניסיון שנצברו מאפשר לנו לתמוך בכל רשות' בהתאם לצרכיה הייחודיים, בין אם לצורך הקמת מערך אכיפה סביבתי ומתן יעוץ משפטי, בין אם בניהול והפעלת מערך התביעה בתחום זה (ובכלל), בין אם בשניהם גם יחד. 

עבירות כלכליות

משרדנו מתמחה בייצוג נאשמים נגדם הוגשו כתבי אישום בגין עבירות כלכליות, וגם בתחום זה נצברו במשרד ניסיון וידע רב. הנסיון מאפשר לנו לתת ללקוחות ייעוץ אפקטיבי טרם החקירה הפלילית, ללוות את החברה ו/או מנהליה בהליכי אכיפה מנהליים, וכמובן לייצג בהצלחה במשפט עצמו (במקרים בהם מוגש כתב אישום). אזרחים מהשורה לרבות מנהלים בכירים מוצאים עצמם לא פעם חשודים, או נאשמים, בעבירה כלכלית. עבירות אלו אינן מחייבות כוונה או רצון, די לעיתים בהתרשלות על מנת להגיע לספסל הנאשמים, ולכן קיימת חשיבות רבה שהייצוג יינתן על ידי משרד בעל ידע ייחודי וניסיון מתאים.

*המשרד אינו מייצג נאשמים בתיקים שהוגשו על ידי המשרד להגנת הסביבה.


זכויות ילדים (זכויות ילדים בעלי צרכים מיוחדים)

מאז הקמת המשרד בחרנו לפעול לקידום זכויותיהם של ילדים בעלי צרכים מיוחדים תוך התמקדות טבעית באספקטים חינוכיים. במסגרת זו ליווינו עשרות משפחות במאבקיהן מול רשויות חינוך שונות וועדות סטטוטוריות, ואף הגשנו עתירות לבית המשפט הגבוה לצדק ולבתי משפט נוספים. גולת הכותרת בסיוע לילדים בעלי צרכים מיוחדים, בעבורנו, הינה המאבק לשילוב הילדים במסגרות חינוך רגילות (ילדים בעלי אוטיזם, ילדי תסמונת דאון, וכו'), ואנו רואים בהעמקת השילוב מטרה הכרחית לכל מדינה מודרנית והומניסטית.